Ankara Diş Hekimi Karedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

By on Mayıs 24, 2013
bigstock-Dental-crowns-and-tooth-isola-395611361[1]

Diş sağlığının koruması konusunda diş hekimi ve ağız ve diş sağlığı polikliği olarak Ankara Kızılay Diş Hekimi ve Ağız ve diş sağlığı polikliniği Karedent kliniğini önerebilirim. Diş hastalıkları tedavisi konusunda kızılay da diş hekimi olarak bu klinik tecrübeli hekimleri ile ankara da diş hekimi kliniği olarak faaliyet göstermektedir.

 

Kızılay diş hekimi kliniği Karedent son teknoloji hijyen cihazlarını, ağız ve diş sağlığı konusundaki en son teknikleri yakından takip eden iyi bir diş hekimi kadrosuna sahip. Karedent bu açıdan ankara diş hekimleri arasında en iyilerden diyebilirim.

 

Çene cerrahisi konusunda da 20(yirmi) yaş dişinin çekilmesi, cerrahi operasyon ile alınması gibi konularda siz hastalara en sağlıklı ve en son tekniklerle uygulanacak tedaviyi önereceklerdir. Ayrıca Ankara Ortodonti konusunda da bilgili bir klinik.

 Diş Beyazlatma

Ankara İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi konusunda Ankara da en son teknolojiyi ve teknikleri kullanan Karedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini tavsiye etmekteyiz.


Diş hekimliği konusunda Ankara Kızılayda Meşrutiyet Caddesinde olan kliniğimize 0312 425 22 20 nolu telefondan veya www.karedent.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>